Avaleht BioInfokeskus Geenifoorum Meedia BioSPINNO Projektid Geenivaramu Geenikeskus KKK Lingid Sisukord
Uudised
Seminarid
Ettevõtlus
Rahastamine
Messikülastused
BIO2003
BioTech Forum
Trükised
Finantseerib EAS


BioSPINNO projekt


Avaleht  »   BioSPINNO   »   Messikülastused   »   BioTech Forum
BioTech Forum

BioTech Forum


http://www.biotechforum.org

Skandinaavia tähtsaim kohtumispaik biotehnoloogia valdkonnas
Novembri viimasel nädalal leidis Rootsi pealinnas Stockholmis aset neljas kogu Skandinaavia regiooni hõlmav biotehnoloogia mess Biotech Forum 2003.
Tiina Varatalu (KBFI) ja Maret Vaher (Quattromed) edendavad väliskontakte messil Biotech Forum 2003.
Iga-aastane mess-teaduskonverents meelitas tänavu kohale enam kui 220 firmat ja asutust 10 erinevast riigist ning on kujunenud vaieldamatult Skandinaavia biotehnoloogia valdkonna tähtsaimaks ürituseks. Firmade kõrval olid esindatud nii prestiizikad teaduspargid ja bioregioonid kui ka riskikapitalistid ja investeerimisfondid.

Balti riikidest osales ainsana ühisekspositsiooniga Eesti biotehnoloogia sektor. Eesti firmadest olid esindatud Asper Biotech, Biodata, Celecure, Inbio, Quattromed ja Tartu Biotehnoloogia Park. Eesti biotehnoloogia teaduslikku taset tutvustasid Eesti Biokeskus, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut, Eesti Põllumajandusülikool. Lisaks olid kohal Tartu Ülikooli Tehnoloogiainstituut, Eesti Biotehnoloogia Liit ja Geenikeskus. Eesti organisatsioonide osalemist toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus projekti BioSPINNO raames.
 In English